Polish Language [ONGOING]

Have an issue? Ask or report here
p3shek

Polish Language [ONGOING]

Postby p3shek » Sun May 28, 2017 7:41 am

Totally bad translation. Multiple letter errors. No letters in words, inserted in more or not what is need etc. I can made new translation. Just mail me.

Siquel

Re: Polish Language

Postby Siquel » Sun May 28, 2017 2:07 pm

Gdzie Ty masz aż takie błędy w tłumaczeniu? Nie przesadzaj ;)

p3shek

Postby p3shek » Sun May 28, 2017 5:52 pm

Nie spotkałem się z aplikacją z inapp purchases, która miała by tyle błędów co ta. Dlatego o tym napisałem. Błędy są rażące, więc jeśli nie zwracasz na to uwagi to znaczy że pewnie jesteś na poziomie podstawówki, max gimnazjum. Pozdrawiam

Luminaar

Postby Luminaar » Sun May 28, 2017 9:37 pm

p3shek wrote:Totally bad translation. Multiple letter errors. No letters in words, inserted in more or not what is need etc. I can made new translation. Just mail me.
Translations were provided from players such as yourselves, and are always open to being adjusted! :D As per the FAQ -
The translation in my language is incorrect.
To aid us in correcting any poor translations, send any change requests to support@tricksterarts.com using the format below - (Copy/Paste the information below as many times as you need!)
---
Current Incorrect Word/Phrase:
Correct Word/Phrase to Use :
There are 10 types of people in the world. Those that can read binary, and those that cant.

Siquel

Postby Siquel » Mon May 29, 2017 8:27 am

p3shek wrote:Nie spotkałem się z aplikacją z inapp purchases, która miała by tyle błędów co ta. Dlatego o tym napisałem. Błędy są rażące, więc jeśli nie zwracasz na to uwagi to znaczy że pewnie jesteś na poziomie podstawówki, max gimnazjum. Pozdrawiam

Panie p3shek, poziom który prezentujesz dopiero jest żałosny. Na proste pytanie odpowiadasz obraźliwe. Nie potrafisz prowadzić normalnej konwersacji. Moja córka potrafi się lepiej odnosić niż twoja osoba. Nie zwracam uwagi na te błędy, ponieważ posługuje się wersja angielska.

Chamów nie pozdrawiam.
Siquel.